Potrebujete poradiť?

Roman    +421 907 885 834 Pon-Pia, 8:00 - 16:00 hod.
Sob Zatvorené
info@tatranskyprofil.eu

Pošlite nám fotku a vyhrajte dvojdňový pobyt v domčeku na strome! Súťažíme od 20.5. do 20.7.

Pochváľte sa fotografiou vašich projektov a zapojte sa tak automaticky do súťaže o dvojdňový pobyt v DUBoDOMe. Vychutnajte si netradičné ubytovanie s výhľadom na vinice a nočnú oblohu plnú hviezd.

 1. Čo môžete vyhrať
 2. Ako prebieha súťaž
 3. Pravidlá súťaže
 4. Aké fotografie môžete posielať
 5. Registračný formulár

Tento výnimočný domček v korunách stromov sa nachádza pri malom vinárstve neďaleko Svätého Jura. Ponúka nocľah pre 1 – 4 hostí s dvomi manželskými posteľami. V domčeku je zapojená aj elektrina, a tak si môžete zaliať rannú kávu alebo vychladiť víno v chladničke. Dostupný je aj sprchový kút.

V rámci pobytu dostanete fľašu vína s drobným zájedkom a keby ste chceli, na terase si viete aj niečo ugrilovať. Za príplatok si môžete prenajať aj kúpaciu kaďu alebo 2 elektrobicykle.

Ubytovanie je možné celoročne, konkrétny termín pobytu si vyberiete podľa seba. Súťaž trvá do 8.7.2022.

Ako prebieha súťaž?

Pošlite nám aspoň jednu fotografiu toho, ako ste využili naše produkty. Môže ísť o akýkoľvek projekt ako napríklad obklad domu alebo interiéru, drevenú podlahu, či stavbu sauny, terasy, alebo altánku. Čím viac fotografií pošlete, tým väčšiu šancu na výhru máte. Maximálne však 10 fotiek.

Pravidlá súťaže o pobyt v korunách stromov

 1. Obdobie súťaže, kedy nám môžete posielať vaše fotografie, trvá od 20.5. do 20.7.2022.
 2. Zúčastniť sa môžete minimálne 1 a maximálne 10 fotografiami.
 3. Na fotografiách musia byť produkty od tatranskyprofil.eu, ktoré ste použili pri svojich projektoch (môže ísť o 
 obklad stien, drevené stavby, terasy a podobne).
 4. Nesmie ísť o obrázky z internetu – musíte byť ich skutočným autorom. Najkrajšie z Vašich fotografií sa dostanú do našej webovej galérie alebo ich ďalej využijeme na reklamné účely.
 5. Po ukončení súťaže náhodne vyžrebujeme 1 výhercu, ktorý vyhrá dvojdňový pobyt v DUBoDOMe v termíne podľa vlastného výberu.
 6. Kupón na pobyt má platnosť 1 rok od 20.7.2022.
 7. Presné informácie a pravidlá nájdete v Štatúte súťaže.

Aké fotografie nám môžete posielať?

Posielajte nám fotografie akýchkoľvek dokončených projektov, pri ktorých je dobre vidieť použitie našich produktov. Môže ísť o všetky produkty z webu tatranskyprofil.eu, a to napríklad drevené profily, dlážkovicu, hranoly, dosky, podlahu a podobne.

Môže ísť aj o priebežnú dokumentáciu celého postupu stavby, ale na fotografiách by mal byť aj dokončený projekt. Dôležité je, aby boli fotografie v dostatočnej kvalite, s dobrou ostrosťou, viditeľnosťou produktov a osvetlením. Ideálne sú fotografie bez blesku. Obrázky nijak neupravujte a pošlite nám ich v pôvodnej veľkosti (minimálne však 1200 x 630 pixelov).

Prihláška do súťaže

Sem pretiahnite fotografie alebo vyberte fotografie z vášho zariadenia

WOOD PROFIL s.r.o., drevené profily, Družstevná 510, Nižná 027 43, 0907 885 834, info@tatranskyprofil.eu