Rozvoz tovaru po Slovensku funguje naďalej bez zmien aj počas lockdownu, dokonca ešte rýchlejšie pri obejdnávkach nad 50m2,rovnako aj výdaj tovaru na našej predajni.  Vzhľadom na zvýšené mno...

Zobraziť viac

Potrebujete poradiť?

Roman    +421 907 885 834 Pon-Pia, 8:00 - 16:00 hod.
Sob Zatvorené
info@tatranskyprofil.eu

Často kladené otázky

Ako správne vybrať drevené profily z vašej ponuky?

Správny výber drevených profilov závisí od rôznych faktorov. Na začiatok je potrebné vedieť, za akým účelom vyberáte drevený profil. Ďalej je nutné rozhodnúť sa, aký typ alebo tvar by mal mať daný profil. V našej ponuke nájdete mnoho klasických profilov ako tatranský profil-perodrážka, dlážkovica, oblúkový zrubový profil, ale tiež atypické interiérové a exteriérové obklady z vlastnej výroby a dovozu. Dôležité je vybrať správny rozmer – hrúbku profilu pre jednotlivé realizácie, s čím vám pomôže náš bulletin. V neposlednom rade je potrebné zvoliť aj správnu kvalitatívnu triedu a materiál.  
Napríklad, na použitie drevenho obkladu v exteriéry ako fasádny prvok (teda kde na drevený obklad priamo vplýva počasie je nutné použiť minimálne 15mm hrubku, ideálne aj 20mm, naopak v prípade podbytia strechy, altánku a podobne kedy je obklad chránený, stačí použiť aj tenší napr. 11mm. V interiéry je možné použiť akúkoľvek hrúbku od 11mm až do 30mm, vzhľadom na efekt ktorý obklad jeho šírka,  hrubka a spoj vytvára. Na použitie v obývanom interiéry jednoznačne odporučame len 1 triedu, na podbytie striech, altánkov, garáži sa štandardne použía taktiež 1 trieda, avšak je možne ju nahradiť aj 2 trieda, pokial drevo natriete na tmavo a bude v dostatočnej výške, prípadne malokedy viditeĺné.

Aký je rozdiel medzi našou výrobou a produktami z dovozu z Estónska?

Základné rozdiely medzi produktami z našej výroby a produktami z dovozu z Estónska okrem ceny sú: materiál, vyššia úroveň spracovania a ponuka aj atypických profilov. Naše produkty sú vyrábané z drevín z nášho pásma, resp. z kvalitného slovenského dreva. Produkty z dovozu z Estónska sú vyrábané zo severských drevín ako sibírsky smrek, sibírska borovica, jaseň a sibírsky smrekovec (červený smrek), ktoré sa vyznačujú väčšou hustotou. Tú spôsobuje pomalší rast stromov v chladných oblastiach severu. Naviac majú tieto dreviny väčšiu odolnosť a trvácnosť, čo tvorí základ pre prvotriedne spracovanie a výslednú kvalitu.

Ako zistím cenu profilov a obkladov?

Na našom webe sa nachádza čiastkový a kompletný cenník všetkých profilov, obkladov a príslušenstva, kde nájdete ponúkané rozmery, materiály, triedy a, samozrejme, ceny za množstevnú jednotku. V prípade, že máte záujem o odber väčšieho množstva, kontaktujte nás a dohodneme sa na nižšej cene.

Je môžné poskytnúť zľavu alebo nižšiu cenu?

Určite áno. Ak si myslíte. že vaša objednávka si zaslúži individuálne nacenenie, využite dopytový formulár alebo nám zavolajte

Koľko stojí dovoz tovaru?

Rozvoz vykonávame vlastnou dopravou vrámci celého Slovenska ZDARMA pri objednávke nad 30m2. V prípade, že máte záujem o objednanie menšieho množstva ako je 30m2, účtujeme dovoz podľa hodnoty objednávky, vzdialenosti a vzájomnej dohody, kde je cena za dovoz od 20€ do 40€.

Koľko trvá dodanie tovaru odobjednania ?

Termín dodania vašej objednávky záleží od viacerých faktorov ako dostupnosť produktu, objednané množstvo alebo komplexnosť vašej objednávky. Vzhľadom na to sa každá objednávka vybavuje v individuálnom termíne, s ktorým je zákazník oboznámený pri objednávke. Doba dodania je zväčša do 10 kalendárnych dní.

Na akom druhu nákladného vozidla robíte rozvoz tovaru?

Tovar vozíme v dodávkach značky IVECO DAILY, ktoré majú dostatočnú veľkosť úložného priestoru a dokážu sa dostať takmer kdekoľvek. (Rozmery auta – dĺžka: 6,5 m, šírka: 2,5 m, výška: 3,3 m)

Čo znamená II. kvalitatívna trieda (C.trieda) ?

II. kvalitatívna trieda, resp. C. trieda vzniká pri výrobe drevených profilov vytrieďovaným nevhodných kusov, ktoré nespĺňajú kritériá I. triedy, resp. AB triedy. Tieto drevené profily sú označené a ďalej predávané so zníženou cenou. Profily s kvalitou II. triedy sú vhodné na nenáročné realizácie alebo do hospodárskych objektov, kde rozhoduje cena nad kvalitou. II. trieda sa dá charakterizovať chybami / poškodeniami ako príčernetá až príčervenalá farba, vypadnuté hrče, prípadne niečo vyštiepené alebo inak jemne poškodené. Pero-drážky aj napriek týmto chybám ostávajú funkčné, teda montáž nie je zníženou kvalitou obmedzená. Farebnosť je možné zakryť tmavším alebo bielym náterom.

Aké dĺžky profilov a obkladov ponúkate ?

Dĺžka vyrábaných profilov a obkladov sa líši pri jednotlivých typoch, rozmeroch a kvalitatívnych triedach. Ponuku a dostupnosť dĺžok vám radi objasníme cez telefón alebo kontaktný formulár.

Je môžné navštíviť a vybrať si profily osobne, prípadne sa poradiť?

Áno, samozrejme, môžete nás navštíviť na našej prevádzke v Nižnej na Orave, ulica Družstevná, areál družstva (okres Tvrdošín), kde vám ochotne poradíme s výberom, ukážeme vám jednotlivé produkty a odovzdáme vám vzorky profilov, o ktoré máte záujem.

Prečo ste lepší ako ostatní?

Fungujeme už 20 rokov, počas ktorých sme sa postupne zdokonaľovali vo výrobe a predaji drevených profilov. Momentálne sme na trhu s drevenými profilmi firma s jednou z najdlhších tradícií na Slovensku, s najširším sortimentom a množstvom spokojných zákazníkov a partnerov aj zo zahraničia. Aj v tejto rýchlej dobe dokážeme vyhovieť širokej škále zákazníkov. Zakladáme si na kvalite, širokom výbere sortimentu a tovaru na sklade, na rýchlom dovoze a na individuálnom prístupe. Toto všetko je pre vás garanciou maximálnej spokojnosti s našimi službami (profilmi).

WOOD PROFIL s.r.o., drevené profily, Družstevná 510, Nižná 027 43, 0907 885 834, info@tatranskyprofil.eu
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info