Potrebujete poradiť?

Roman    +421 907 885 834 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@tatranskyprofil.eu

O nás

Naša firma pôsobí na Slovenskom trhu už od roku 2001. Za 21 úspešných rokov sme získali dlhoročné skúsenosti pri výrobe tatranského profilu, dlážkovice, zrubového obkladu a iných drevených profilov. Rovnako zabezpečuje veľmi široký sortiment zahraničných drevených profilov ktoré okrem zaujímavých, moderných a unikátných tvarov, rozmerov a materiálov ako sú pravý sibírsky smrek, sibírsky smrekovec či saunové dreviny vynikajú aj vysokou kvalitou spracovania, správnou vlhkosťou a v neposlednom rade zaujímavou, častokrat výrazne výhodnejšou cenou. Tieto skúsenosti s našou výrobou a zahraničným obchodom sme preniesli do našej širokej ponuky a snažíme sa naších zákazníkov uspokojiť na 100%, o čom svedčí aj to že všetky produkty z našej rozsiahlej ponuky máme aj reálne na sklade, a zákazník ich môže v prípade záujmu vidieť naživo či už v našom sklade alebo v našej vzorkovej predajni. Všetky produkty sami rozvážame po Slovensku.

Drevo na výrobu našich výrobkov pochádza prevažne zo Slovenských lesov, v prípade zahraničných drevín sa jedná o drevo zo severských častí Európy.. Ponúkame široký sortiment drevených profilov ako tatranský profil, palubovka, zrubový profil, dlážkovica, tatranský obklad, terasová podlaha, a v neposlednom rade atypické exterierové/fasádne obklady z rôznych typov drevín, saunové profily a lavičky, profily vhodné na interiérové aj exteriérové použitie ako vnútorný obklad stien, stropov, ďalej exteriérový obklad ako obklad chát, rodinných domov, altánkov, garaží, presahov striech (štablónu). V ponuke máme ďalej príslušenstvo ako ukončovacie lišty, montážne úchytky a iné doplnky. Tatranský profil a všetky naše produkty sú vyrábané na Slovensku s dlhoročnou tradíciou a zárukou kvality, pričom naša ponuka je rozšírená aj o vysoko kvalitné drevené profily z dovozu. Dovoz tovaru realizujeme v čo najkratšom možnom termíne po dohode so zákazníkom. Výrobky rozvážame dodávkami, aby sa dostali aj na ťažšie dostupné miesta.

Kontakt

Predajňa Nižná (hlavný sklad)

Družstevná 511

027 43 Nižná
Zobraziť na mape

Otváracie hodiny
Po - Pi 8:00 - 16:00 hod.
So ZATVORENÉ

+421 907 885 834
info@tatranskyprofil.eu

Garancia najlepšej ceny

Dávajte si pozor. Našli ste na tento produkt nižšiu cenu? Nemusí to byť tak, ako to vyzerá.

Spýtajte sa predajcu, či v cene je aj DPH, nakoľko je častá prax predajcov uvádzať cenu bez DPH pod slovíčkami ako netto alebo konečná cena, ktorá je rovnaká alebo jemne nižšia od našich cien, ktoré sú s DPH AVŠAK neobsahuje DPH, a preto Vás môže celá zákazka stáť aj o 20% viacej.

Príklad:
20x146mm u nás 11,20€/m2 s DPH
u konkurencie 10,80€/m2 len tak = 12,96€ s DPH

Zľavový systém. Pri odbere väčšieho množstva poskytujeme svojim zákazníkom možnosť kúpiť si tovar so zľavou.

Ak ste našli v rámci relevantnej konkurencie výhodnejšiu ponuku skladom, napíšte nám. Pokiaľ to bude možné, cenu vyrovnáme.

WOOD PROFIL s.r.o., drevené profily, Družstevná 510, Nižná 027 43, 0907 885 834, info@tatranskyprofil.eu