Potrebujete poradiť?

Roman    +421 907 885 834 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@tatranskyprofil.eu

Spracovanie dreva tatranským profilom : od sušenia až po cestu k vám

Naša firma pôsobí na Slovensku už od roku 2001. Máme dlhoročné skúsenosti s výrobou tatranského profilu, dlážkovice, zrubového obkladu a iných drevených profilov.

Prečítajte si, čo sa u nás deje s takýmito výrobkami pred tým, než sa dostanú do vašich rúk.


Drevo na výrobu našich produktov pochádza prevažne zo slovenských lesov. Dovážame ho od dodávateľa v surovom stave v pripravených rozmeroch a ďalej s ním pracujú naši špecialisti, ktorí dbajú na to, aby finálny produkt spĺňal všetky potrebné parametre. Pred tým, než sa dostane k vám domov, prejde u nás týmito krokmi:

  1. Drevené dosky po dovoze k nám potriedime a uložíme na preklady, kde čakajú až do chvíle, kým s nimi budeme ďalej pracovať.
  2. Ďalším krokom je sušenie dreva, kedy dosky vložíme do sušičky a nastavíme proces podľa výstupného produktu. Po usušení drevo nechávame ochladiť a odležať. Následne začíname s výrobou samotných profilov.
  3. Usušené dosky ručne ukladáme do špeciálneho podávacieho stroja, ktorý zareže okraje tak, aby boli úhľadné a zarovnané. Tento proces sa odborne nazýva kapovanie.
  4. Následne tieto kapované dosky automaticky putujú do špeciálneho drevoobrábajúceho stroja (CNC), ktorý pomocou vložených fréz a nastavenia parametrov vyrába požadovaný tvar dreveného profilu.
  5. Finálny produkt balíme do balíkov pomocou páskovača (plastových pások). Jednotlivé balíky ukladáme na palety, ktoré starostlivo obalíme, aby sme tovar ochránili pri skladovaní a prevoze a na to ich prevezieme na náš centrálny sklad. Tu sú drevené profily pripravené na finálnu špedíciu k vám, ktorú vykonávame pomocou našich dodávok priamo až k vám domov.

Kontakt

Predajňa Nižná (hlavný sklad)

Družstevná 511

027 43 Nižná
Zobraziť na mape

Otváracie hodiny
Po - Pi 8:00 - 16:00 hod.
So ZATVORENÉ

+421 907 885 834
info@tatranskyprofil.eu

Garancia najlepšej ceny

Dávajte si pozor. Našli ste na tento produkt nižšiu cenu? Nemusí to byť tak, ako to vyzerá.

Spýtajte sa predajcu, či v cene je aj DPH, nakoľko je častá prax predajcov uvádzať cenu bez DPH pod slovíčkami ako netto alebo konečná cena, ktorá je rovnaká alebo jemne nižšia od našich cien, ktoré sú s DPH AVŠAK neobsahuje DPH, a preto Vás môže celá zákazka stáť aj o 20% viacej.

Príklad:
20x146mm u nás 11,20€/m2 s DPH
u konkurencie 10,80€/m2 len tak = 12,96€ s DPH

Zľavový systém. Pri odbere väčšieho množstva poskytujeme svojim zákazníkom možnosť kúpiť si tovar so zľavou.

Ak ste našli v rámci relevantnej konkurencie výhodnejšiu ponuku skladom, napíšte nám. Pokiaľ to bude možné, cenu vyrovnáme.

WOOD PROFIL s.r.o., drevené profily, Družstevná 510, Nižná 027 43, 0907 885 834, info@tatranskyprofil.eu