Tovar SKLADOM, rýchle doručenie na všetky objednávky, navyše automatické zlavy pri väčšom odbere. 

Potrebujete poradiť?

Roman    +421 907 885 834 Pon-Sob, 7:00 - 19:00 hod. 
 info@tatranskyprofil.eu

Pošlite nám fotku a vyhrajte dvojdňový pobyt v chatke uprostred štiavnických vrchov! Súťažíme od 25. 11. do 25. 1.

Pochváľte sa fotografiou vašich projektov a zapojte sa tak automaticky do súťaže o dvojdňový pobyt v chatke Couple. Zažite romantiku vo dvojici pri ohni alebo na terase dvojmiestnej chatky uprostred prírody neďaleko Banskej Štiavnice.

 1. Čo môžete vyhrať
 2. Ako prebieha súťaž
 3. Pravidlá súťaže
 4. Aké fotografie môžete posielať
 5. Registračný formulár

Chatka projektu ForRest má ideálnu polohu neďaleko jazera uprostred panenských lesov. Doprajte si samotu a relax vo dvojici a podnikajte dobrodružstvá v okolí. V dvojlôžkovej chatke sa nachádza aj rýchlovarná kanvica a mini chladnička. Chatka je vybavená klimatizáciou a podlahovým kúrením, aby ste mali potrebný komfort v každom období. Nachádza sa v nej aj súkromná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Po celom dni skúmania okolia a športových aktivít si môžete oddýchnuť pri grile. A ak si budete chcieť naplánovať výlety, k dispozícii je aj vysokorýchlostný internet.

Ubytovanie je možné celoročne, konkrétny termín pobytu si vyberiete podľa seba. Súťaž trvá do 25. 1. 2023.

Ako prebieha súťaž?

Pošlite nám aspoň jednu fotografiu toho, ako ste využili naše produkty. Môže ísť o akýkoľvek projekt ako napríklad obklad domu alebo interiéru, drevenú podlahu, či stavbu sauny, terasy, alebo altánku. Čím viac fotografií pošlete, tým väčšiu šancu na výhru máte. Maximálne však 10 fotiek.

Pravidlá súťaže o pobyt v korunách stromov

 1. Obdobie súťaže, kedy nám môžete posielať vaše fotografie, trvá od 25. 11. do 25. 1. 2022.
 2. Zúčastniť sa môžete minimálne 1 a maximálne 10 fotografiami.
 3. Na fotografiách musia byť produkty od tatranskyprofil.eu, ktoré ste použili pri svojich projektoch (môže ísť o obklad stien, drevené stavby, terasy a podobne).
 4. Nesmie ísť o obrázky z internetu – musíte byť ich skutočným autorom. Najkrajšie z Vašich fotografií sa dostanú do našej webovej galérie alebo ich ďalej využijeme na reklamné účely.
 5. Po ukončení súťaže náhodne vyžrebujeme 1 výhercu, ktorý vyhrá dvojdňový pobyt vo ForRest v termíne podľa vlastného výberu.
 6. Kupón na pobyt má platnosť do 22. 12. 2023.
 7. Presné informácie a pravidlá nájdete v Štatúte súťaže.

Aké fotografie nám môžete posielať?

Posielajte nám fotografie akýchkoľvek dokončených projektov, pri ktorých je dobre vidieť použitie našich produktov. Môže ísť o všetky produkty z webu tatranskyprofil.eu, a to napríklad drevené profily, dlážkovicu, hranoly, dosky, podlahu a podobne.

Môže ísť aj o priebežnú dokumentáciu celého postupu stavby, ale na fotografiách by mal byť aj dokončený projekt. Dôležité je, aby boli fotografie v dostatočnej kvalite, s dobrou ostrosťou, viditeľnosťou produktov a osvetlením. Ideálne sú fotografie bez blesku. Obrázky nijak neupravujte a pošlite nám ich v pôvodnej veľkosti (minimálne však 1200 x 630 pixelov).

Prihláška do súťaže

Sem pretiahnite fotografie alebo vyberte fotografie z vášho zariadenia

WOOD PROFIL s.r.o., drevené profily, Družstevná 510, Nižná 027 43, 0907 885 834, info@tatranskyprofil.eu